Valvoline Oil AS

Laila Rian Halsebø
Leder Kundeservice/Innkjøp/Lager
Tlf: +47 416 56 520
laila.rian.halsebo@valvoline.no
Trude Bjerke
Kundeservice
Tlf: +47 930 83 182
trude.bjerke@valvoline.no
Besøksadresse
Industrivn 27 B
2020 Skedsmokorset
Tlf: +47 64 83 52 00
firmapost@valvoline.no
Postadresse
Postboks 181
2021 Skedsmokorset

Org.nr: 917 065 101

Salgsavdelingen


Jon André Sundeng

Salgs- og Markedssjef / Sales & Marketing Manager
Tlf: +47 922 80 004
jon.sundeng@valvoline.no
Grossister & Frittstående Verksted
Bjørn Rummelhoff-Larsen
Key Account Manager
Tlf: +47 407 22 501
bjorn.r.larsen@valvoline.no
Importører & Merkeverksted
Per Alfsvåg
Key Account Manager
Tlf: +47 913 78 091
per.alfsvaag@valvoline.no
Kommersiell Transport & Industri
Helge Grundstad
Key Account Manager
Tlf: +47 977 77 258
helge.grundstad@valvoline.no
Tectyl
Terje Hogganvik
Kjedeansvarlig Tectyl
Tlf: +47 950 66 062
terje.hogganvik@valvoline.no

Teknisk avdeling

Ketil Hansen
Teknisk Sjef / Technical Manager
Tlf: +47 926 23 749
ketil.hansen@valvoline.no
Tor Jøran Sætre
Senior Teknisk Konsulent / Senior Technical Support
Tlf: +47 64 83 52 00

Administrasjon

Thomas Magnussen
Administrerende Direktør / CEO
Tlf: +47 919 11 911
thomas.magnussen@valvoline.no
Per-Christian Lysgaard
Økonomisjef / CFO
Tlf: +47 982 23 091
per-christian.lysgaard@valvoline.no
Rigmor T. Aanensen
Regnskapssensener
Tlf: +47 482 68 354
rigmor.aanensen@valvoline.no
Juliana S. Hestad
Innkjøper
Tlf: +47 934 54 792
juliana.hestad@valvoline.no